Nimeni nu se multumeste cu averea pe care o are, dar fiecare e multumit de inteligenta sa.

 

Tolstoi

 

Daca vrei sa vezi foarte departe, trebuie sa incerci necontenit sa urci cat mai sus.

 

 

Constantin Brancusi

 

Recunoasterea necunoasterii este conditia cunoasterii.

 

 

anonim

Cel mai mare obstacol in a invata ceva nou, este sa crezi ca stii deja acel ceva

 

 

filosofie Zen

Succesul inseamna sa mergi din esec in esec fara sa-ti pierzi din entuziasm 

 

 

Winston Churchill

 

Nu suntem curiosi decat in masura in care suntem instruiti 

 

 

proverb francez

 

Invata plangand si vei castiga razand 

 

 

proverb portughez

 

Centre regionale

INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 1 NE
Suceava, Botosani, Iasi, Neamt, Bacau, Vaslui

Iasi, sediul Sucursalei Regionale Iasi a BNR, Bd Stefan cel Mare si Sfant nr.17

Coordonator: Radu Tasca

Contact: 0748 886 847
                  0740 900 510
                 
radu.tasca@ibr-rbi.ro
                 
radu.tasca@gmail.com



INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 2 SE
Vrancea, Galati, Buzau, Braila, Tulcea, Constanta




INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 3 S Muntenia
Arges, Dambovita, Teleorman, Giurgiu, Prahova, Calarasi, Ialomita

Pitesti, sediul Agentiei Arges a BNR, Bdul Republicii nr. 67

Coordonator: Danut Chilarez

Contact: 0748 886 827
                 0746 162 797
                
dan.chilarez@ibr-rbi.ro
                
dan_chilarez@yahoo.com



INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 4 SV Oltenia
Olt, Dolj, Valcea, Gorj, Mehedinti

Craiova, Agentia Dolj a BNR, Str. Unirii nr. 6

Coordonator: Gheorghe Lapadat

Contact: 0748 886 838
                0788 371 813
               
gh.lapadat@ibr-rbi.ro 
                
gheorghe_lapadat@yahoo.com



INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 5 V
Arad, Timis, Caras-Severin, Hunedoara

Timisoara, Sucursala Regionala Timis a BNR, Bdul I.C.Bratianu nr. 1

Coordonator: Claudia Tamplaru

Contact: 0748 886 835
                  0722 896 136
                  claudia.timplaru@ibr-rbi.ro
                  catt catt@rdslink.ro




INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 6 NV
Cluj, Bistrita-Nasaud, Maramures, Satu Mare, Salaj, Bihor

Cluj-Napoca, sediul Sucursalei Regionale Cluj a BNR, str. I.C. Bratianu nr. 3, apt. 4

Coordonator: Alexandru Serdean

Contact: 0748 886 842
                  0758 089 170
                  
alex.serdean@ibr-rbi.ro
                 
serdeana@yahoo.com



INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 7 Centru
Alba, Sibiu, Brasov, Covasna, Harghita, Mures

Brasov, Agentia Brasov a BNR, Piata Sfatului nr. 26

Coordonator: Gabriela Olarescu

Contact:  0751 176 459
                   0721 366 680
                  
gabriela.olarescu@ibr-rbi.ro
                   gabriela.olarescu@gmail.com



INSTITUTUL BANCAR ROMAN - Centrul Regional pentru Regiunea 8 B&IF
Bucuresti, Ilfov

Bucuresti, sediul IBR, str. Negru Voda Nr. 3, sector 3, Camera nr. 205

Coordonator: Vladimir Prunea

Contact: 0748 886 809
                 
vladimir.prunea@ibr-rbi.ro
                 vprunea@gmail.com




Bucuresti

Emanuela Savu - emanuela.savu@ibr-rbi.ro
037 239 4424,  0748.886.803

Arad
Stefan Gorzo -
stefan.yankeu@gmail.com
0729.040.259

Bacau

Anca Pralea - anca.pralea@unicredit.ro
0234-512.206, 0724.255.306
Radu Tasca -
radu.tasca@gmail.com
0740.900.510 

Baia Mare
Nistor Lihet -
nismoni@yahoo.com
0748.271.874

Barlad
Elena Dodi -
ela.dodi@yahoo.com
0752.868.061

Bistrita
Gheorghe Catana -
gheorghe.catana@gmail.com
0723.540.280

Botosani
Mitruca Puscasu -
mitruca.puscasu@yahoo.com ,
mitruca.puscasu@otpbank.ro
0755.000.291

Brasov
Romeo Teodorescu -
romeo.teodorescu@italo-romena.ro   
0727.739.181

Braila
Bogdan Crita -
bogdan.crita@zonaliberabraila.ro
0724.264.326

Cluj Napoca
Alexandru Serdean -
serdeana@yahoo.com   
0264-590.232, 0758.089.170



Covasna-Harghita
Katona Levente -
katona_levente2009@yahoo.com  
0741.189.744

Craiova

Gheorghe Lapadat - gheorghe_lapadat@yahoo.com
0251-415.089, 0744.776.687, 0788.371.813

Deva

Gabriel Stanescu - gabriel.stanescu@clicknet.ro   
0722.776.356

Drobeta - Turnu Severin
Gina-Cristiana Pruiu -
gina.pruiu@yahoo.com
0742.041.000

Focsani

Emilian Ariton - emilian.ariton@yahoo.com
0722.383.373

Galati

Riana Radu - raduriana@yahoo.com
0740.091.258

Iasi
Daniela Anton -
daniela.anton@yahoo.co.uk; daniela.anton@carpatica.ro
0232-230.630, 0744.909.035

Oradea
Dorin Goga -
dorin.goga@brd.ro
0722.888.196, 0259-431502

Piatra Neamt
Emil Vlad -
emilvlad@ymail.com
0745.050.366

Ploiesti
Sorin Adrian Vasiliu -
sorin-adrian.vasiliu@rzb.ro
0726.693.880

Ramnicu Valcea
Mirela Serban -
mira_valcea@yahoo.com
0751.161656

Resita

Mirela Minica - minica_mirela@yahoo.com
0754.582.757

Satu Mare

Maria Stan - maria.stan@insolventasm; ronismoni@yahoo.com
0742.091.040

Sibiu
Felicia Budai -
feliciabudai@yahoo.com
0743.889.171

Slatina Olt

Adelin Vintilescu - adelin.vintilescu@yahoo.com
0764.257.575

Suceava
Vasile Muntean -
vasile.muntean@carpatica.ro
0743.175.021, 0724.501.173

Timisoara
Claudia Timplaru -
cattac864@gmail.com
0722.896.136

Targu Mures
Liana Suciu -
liana.suciu@bnro.ro; lianasuciu2003@yahoo.com
0265-268.283, 0742.041.459

Targu-Jiu
Victor Troaca -
victortroaca@yahoo.com, victor.troaca@brd.ro
0722.309.886